top fight logo export web
Joanna Jedrzejczyk konec kariery

Joanna Jedrzejczyk vysvětluje, proč se rozhodla zrušit důchodový status

V důchodu vydržela jen pouhé čtyři měsíce, teď je však zpátky a hodlá si opět vzít mistrovský pás.

Joanna Jedrzejczyk se po červnovém boji s Weili Zhang, kde utrpěla tvrdé KO po úderu z otočky, cítila zlomená. Emoce se v ní nahromadily natolik, že řekla, že už na to nemá a přenechává štafetu mladším.

Uběhlo několik týdnů a co se Joanna návštěvami UFC turnajů opět dostala do té pověstné bojové nálady, tak náhle změnila svůj původní názor.

„Uvědomila jsem si, že jsem ještě nebyla připravena se s tímto sportem rozloučit. Ano, pověsila jsem rukavice na hřebík, ale jednalo se spíše o chvilkový emoční výpadek,“ uvedla.

„Prohrála jsem s Weili odvetu a v ten moment jsem cítila, že na to už nemám. Potřebovala jsem si to celé jen nechat projít hlavou,“ vysvětlovala Joanna v MMA Junkie radiu.

„Jsem vážně šťastná, že mám s UFC stále platnou smlouvu. A jsem také šťastná, že se na tu pouť mohu vydat ještě jednou. Jak už jsem řekla, chci mistrovský opasek,“ podělila se polská veteránka o své plány.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!