top fight logo export web
jon jones vaha mma

Jones: Přibral jsem tolik, až se nyní obávám, že nesplním limit těžké váhy

Vypadá to, že to Jon Jones se svým nabalováním svalové hmoty poněkud přehnal.

„Bones“ si naplánoval na září současného roku konečně ten dlouho avizovaný comeback, jenž svede proti Stipemu Miocicovi. Ještě před bojem možná bude řešit ale jeden problém, který byste u něj asi neočekávali.

„Když jsem začal nabírat svalovou hmotu, mým cílem bylo nepolevit, dokud nebudu vypadat alespoň jako Francis Ngannou.

Postupně se ale tato dřina stala mou každodenní rutinou a já v tom cvičení našel zalíbení, takže jsem trochu přebral, až mám obavy, jestli vůbec splním limit těžké váhy,“ prozradil Jones.

jon jones problemy soud rozchod

A jaká je tedy jeho současná váha?

„Když jsem se naposledy vážil, měl jsem 118 kilo. Je to můj osobní rekord a zatím netuším, jestli se u něho zastavím.

Chci dojít do bodu, ve kterém budu cítit, že jsem opravdu silný, ale zároveň neztrácím na agilnosti. Doposud mi přišlo, že vše zvládám dobře i při této hmotnosti,“ poznamenal v interview pro Trocacao Franca.

Limit těžké váhy UFC je 120 kilogramů, do čehož se Jones ještě v pohodě vejde. Otázkou je, zdali tuto hranici cíleně nepřepálí a pak bude do zápasu normálně shazovat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.