top fight logo export web
jorge masvidal

Jorge Masvidal: Já jsem šampionský materiál. Nikdo tu nebudí větší zájem jak já

Nějaké zápasy, které určí nového titulového vyzývatele, nemají pro Jorgeho Masvidala význam. „Kdyby šlo čistě o pozornost, jsem šampionem už dávno!“ říká.

Kdo sleduje MMA už nějaký čas, ten ví, že se rok 2019 nesl ve znamení známé floridské hvězdy, která v UFC vyhrála tři zápasy v řadě. Ty jí vysloužily jak symbolický pás BMF (pro Největšího grázla planety), tak i cenu za Nejlepšího bojovníka roku.

Bohužel na toto období Masvidal již nedokázal navázat. Od 2. listopadu 2019, kdy přemohl Natea Diaze, si na konto už žádnou výhru nepřipsal, naopak třikrát prohrál… Jak je tedy možné, že se stále Jorge po třech letech bez výhry dožaduje další titulové příležitosti? Odpověď je prý zřejmá.

masvidal covington souboj ufc
Jorge Masvidal

Znám své kvality, tvrdí Jorge Masvidal

„Já jsem ten zlatý jackpot, který si všichni přejí vyhrát. Leon Edwards, Kamaru Usman, Gilbert Burns, všichni mají zájem o to uloupnout si z koláče, který já přináším. Protože zápas se mnou znamená prachy,“ chválil se Masvidal, kterého by nyní v listopadu měl čekat soud ohledně napadení Colbyho Covingtona.

„Já jsem šampionský materiál, nikdo tu nebudí větší zájem, než budím já. Všichni bojovníci to vědí, fanoušci to vědí a ví to i Dana White. Skutečně tedy věřím, že si svou další šanci zasloužím, zejména, když mě ti kluci sami vyzývají. Týpci, co mají pás, mě vyzývají, protože vědí, kdo je pravým králem této hry. Jsem to já,“ velebil svůj přínos pro bojové sporty Masvidal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!