top fight logo export web
masvidal titul ufc zadost

Jorge Masvidal nebude mít klid, dokud Usmanovi neukáže, že je lepší

Jorge je přesvědčený nejen o tom, že patří na tu top úroveň, ale že může být i nejlepším bojovníkem v celé divizi velterové váhy.

Prohry s Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem nám sice říkají něco jiného, ale obě mají něco společného. Soupeři, kteří Jorgeho porazili, bravurně ovládají zem. A to je ten důvod, proč nyní bude BMF rváč makat dnem i nocí, aby svůj wrestling pořádně dopiloval.

Jorge Masvidal je při chuti

„Jorge nebude mít klid, dokud Usmanovi neukáže, že je lepší jak on. V tom prvním duelu s ním předvedl velmi vyrovnaný fight, ve druhém dostal smolné KO. Nepopírám, ta rána byla smrtící, ale přišla zničehonic,“ promluvil skrze server MMA Mania Masvidalův manažer Malki Kawa.

„Přiznám se vám, tahle prohra Jorgeho doslova straší. Proto teď dře dnem i nocí, aby ho už žádný zemař nepřekvapil. Ta věčná obava z nějakého strhu na zem vás nutí měnit obranné styly a pak se stává, že dáváte ruce od brady…,“ popsal Kawa, jak došlo k tomu věhlasnému KO, které se stalo highlightem Usmanovy kariéry.

jorge masvidal prohra nazor

„Jorge teď chce takového soupeře, který mu zajistí nový boj o titul. Hodlá do toho s Usmanem vstoupit znova a ukázat mu, že je lepší jak on. A jsem si jistý, že i šampion ví, že my jsme tím money fightem, který vyhledává. Proto do toho s námi půjde ještě jednou,“ věří Kawa.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.