top fight logo export web
masvidal chimaev diaz

Jorge Masvidal předvídá zápas Chimaev vs. Diaz. Věstí překvapení

Jorge Masvidal jde silně proti proudu a nechápe, kolik lidí může věřit „milovníkovi ovcí“ Khamzatu Chimaevovi.

Jorge Masvidal se s Khamzatem nějak blíže nezná, přesto je už od pohledu znát, že ho nemá nijak v lásce. Začalo to v podstatě již před pár měsíci, kdy si floridský bijec otevřel pusu a vyjádřil svou nespokojenost vůči tomu, jak je čečenský bijec v UFC tlačen vzhůru.

„Ten milovník ovcí v podstatě nic nedokázal, neprokázal se, ale už by měl jít o titul? Víte, kolik podobných týpků jsem za svou kariéru viděl? Teprve až v elitní pětce žebříčku začíná to pravé dobrodružství. A co já vím, tak Khamzat s nikým z top pětky ještě nebojoval,“ říkal tehdy Masvidal. To bylo ovšem ještě v době, než Chimaev ve vzájemném duelu porazil Gilberta Burnse. Jednoznačná výhra to ale nebyla…

Aby Khamzat nezastavoval, dožadoval se rychle nového zápasu. A jelikož ho má Dana White rád, dohodil mu známého stocktonského bijce Natea Diaze… Z hlediska historie velké jméno, ovšem z toho papírového hlediska naprostý outsider. Málokdo mu v této bitvě věří… Tedy kromě Masvidala.

„Chápu, o co tu šlo. UFC chtělo, aby Diaz do svého posledního zápasu dostal stylisticky toho nejvíce nepříjemného soupeře. To byl původní záměr. Spousta lidí věří, že Nate v tomto duelu nemá žádnou šanci. Já vám ale říkám, abyste se nedivili, až vás překvapí,“ pronesl známý floridský fighter, v jehož moci je symbolický BMF pás.

chimaev zapas vyjadreni

Khamzat a všichni rádoby MMA fanoušci věří, že je tohle jednoznačná bitva. Já vám povídám, že nikdo z vás pořádně nezná Natea. Ten člověk se nevzdává. Nikdy! Kolo jedna či dva mohou vyznít pro Khamzata, avšak jak se to přenese do pozdějších fází, karty se mohou začít obracet. Nate je mistr v ovládání kondice a v psychickém lámání soupeřů. Protože je tento boj na pět kol, určitě může vyhrát. A ty šance nejsou zrovna malé,“ věří Masvidal.

„Nate doslova sežere všechnu tu negativní energii, která se na něj před zápasem valí. Nechá Khamzata si myslet, že má nad ním papírově navrch, ovšem jak boj začne, pomalu ho začne psychicky lámat. Vůbec bych se nedivil tomu, kdyby to Diaz vyhrál i před limitem. Tady určitě může dojít k velkému překvapení.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.