top fight logo export web
Nate_Diaz1

Nate Diaz je velmi obtížný oponent, krotí emoce Khamzatův kouč

Papírové předpoklady jsou tím posledním, čím bychom se měli v tomto souboji řídit, upozorňuje Khamzatův kouč.

I když se jedná o netitulový duel, je vypsán na pět kol a bude sloužit jako hlavní tahák turnaje UFC 279, kterého se dočkáme 10. září.

Khamzat Chimaev byl okamžitě prohlášen za jasného favorita. Většina kurzů se pohybuje okolo hodnoty 1.07, což je ještě nižší, než měl Karlos Vémola před bojem se Srbem Iličem. Přesto bychom se údajně předzápasovými předpoklady opět neměli nechat zmást…

„Nate Diaz má obří zkušenosti z těch největších bojů. Bojoval naprosto s každým. Dokonce potrápil i současného titulového vyzývatele Leona Edwardse, málem ho ukončil. Tohle je velmi obtížný oponent,“ upozornil Khamzatův kouč Andreas Michael v Submission Radiu.

„Nate tento fight s námi nepřijal, jen aby se vybojoval ze smlouvy. Cítí z toho své benefity. Ty předzápasové kurzy jsou naprostá hovadina a vůbec se jimi nemůžeme řídit. Nate hodně vydrží, má velké zkušenosti a je schopný bojovat s každým. Naprosto každým!“ kladl na důrazu.

nate diaz ufc souper konec

S případnou výhrou ovšem očekává titulovou šanci. „Pokud vyhrajeme, rád bych šel na vítěze bitvy Kamaru Usman vs. Leon Edwards. Rádi bychom získali pás velterové váhy a pak se přesunuli vzhůru do střední na Israela Adesanyu nebo Alexe Pereiru,“ odhalil svůj plán.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!