top fight logo export web
Usman slíbil, že tentokrát Masvidala sejme na KO, prozradil Predátor Ngannou

Jorge Masvidal prolomil mlčení. Tohle řekl ohledně útoku na Colbyho Covingtona

Jorge Masvidal se brání tím, že Colbyho zkrátka musel napadnout. Situace si totiž vyžadovala razantní řešení.

Floridský gangster, kterého už zanedlouho bude kvůli jeho chování čekat soudní řízení, se objevil u Logana Paula v jeho Impaulsive podcastu, kde se vůbec poprvé vyjádřil k incidentu, k němuž došlo před restaurací Papi Steak House.

Masvidal si fikaně počíhal na Colbyho, až vyjde z restaurace, a pak ho společně s dalšími maskovanými kamarády napadl. Rány prý rozdával jen Jorge a během těch pár sekund stihl své oběti vyrazit zub a udělat monokl u oka.

Mnoho lidí takovéto chování odsoudilo. Zejména, že se jednalo o nehlášený útok, který byste od profesionálního fightera vůbec nečekali. Jorge se však brání, že si situace podobný zákrok doslova vyžadovala.

Covington Masvidal

Jorge Masvidal ví, proč zaútočil

„Existují hranice, které by člověk neměl nikdy překročit. Nezáleží na tom, jak moc někoho nenávidíte, nikdy si nemůžete vzít do úst něčí matku, děti či ženu. Jen proto, že máte s někým problém, nemůžete útočit na jeho rodinu. Pokud to uděláte, musíte počítat s reakcí,“ řekl.

„Proto si myslím, že i v našem sportu musí být určena nějaká hranice. Pokud ji nikdo neurčí, tyhle věci se budou jen opakovat. Když někdo mluví o vaší ženě, která po vás potom doma chce odpovědi, staví vás to do hrozné pozice,“ snažil se vysvětlit.

„Takže když potom takového člověka, co o vaší rodině kydá sračky, potkáte někde na ulici, stává se z toho osobní záležitost. A jelikož já sám pocházím z prostředí, kde se tyhle věci řeší jiným způsobem, pak se nemůžete divit, že za svá slova dostanete přes hubu,“ poukázal Masvidal na svůj pouliční styl života.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.