top fight logo export web
Justin Gaethje konec kariera

Justin Gaethje přiznal, jaké děsivé zranění ho potkalo chvíli před zápasem s Oliveirou

Justin Gaethje vysvětlil, proč si nyní dává delší bojovou pauzu. Může za to zranění, které si přivodil před bitvou s Oliveirou.

Arizonský bijec zabojoval 7. května o pás šampiona lehké váhy. V duelu proti Brazilci Charlesovi Oliveirovi ovšem schytal ještě v prvním kole knockdown a následně se nechal na zemi uškrtit.

Na chlápka Justinovy tvrdosti to byl o něco slabší výkon, než na jaký jsme zvyklí. Příčinou je údajně zranění, ke kterému došlo jen 18 dní před zápasem…

Tragédie! Boxer Dadašev podlehl následkům zranění ze zápasu. Asociace plánují změny pravidel…

„Život je šílený, přátelé… Nikdo neví, čím si procházíte,“ řekl Gaethje během tiskové konference v New Yorku.

„Já blázen jsem si osmnáct dní předtím, než jsem bojoval s Charlesem, vyjel na kole na benzinku pro nějaké nikotinové náplasti a při cestě jsem se bohužel vysekal,“ odhaloval.

„Z nějakého důvodu jsem náhle vybočil z cesty, rozsekal se o zem a poranil si záda. To je ten důvod, proč si nyní beru delší pauzu, abych se z toho zotavil. Ta nehoda mi způsobila větší zranění jak samotný zápas s Oliveirou,“ popsal.

A proto tedy platí, že se s Justinem Gaethjem v kleci letos už neuvidíme. Hovoří se o tom, že k dispozici bude nejdříve příští rok na jaře, což je také ten důvod, proč už teď zkouší, zdali by jeho zájem neopětoval Conor McGregor.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!