top fight logo export web
edwards usman

Kamaru Usman: Už teď jsem v Anglii mnohem slavnější jak Edwards… Díky čemu?

Mluví se o tom, že se titulová odveta mezi Kamaru Usmanem a Leonem Edwardsem uskuteční v Anglii. „Skvělá volba! Lepší místo bych si nemohl přát,“ těší se bývalý šampion.

Leon Edwards se sice narodil na Jamajce, ale od svých devíti let žije v Anglii. Zde zároveň nakopl svou kariéru bojových umění. Že se tedy na Britské ostrovy Kamaru těší, je trochu záhadou. Neznáme ovšem pohled za oponu, kterou nám bývalý šampion nyní trochu poodkryl.

„Upřímně doufám, že k té titulové odvetě mezi námi dojde v Anglii, jelikož tam mám hodně fanoušků. Vážně moc fanoušků,“ překvapil Usman faktem, o kterém jsme příliš mnoho nevěděli.

kamaru usman

Kamaru Usman: V Británii najdete hodně Nigerijců

„Dobrá polovina lidí tam jsou Afričané. Divili byste se, kolik Nigerijců žije v Londýně a jeho blízkosti. Vesměs i po celém ostrově. Fanouškovská podpora tedy bude na mé straně,“ myslí si.

„Leon je Jamajčan, Angličané tolik nepodporují Jamajčany, podporují Nigerijce. Hlavní zájem tedy budu budit já,“ uvedl pověstná Nigerijská noční můra v podcastu u Joeho Rogana.

Tohle je vskutku zajímavá teorie, kterou se možná i sám Usman snaží získat psychologickou výhodu. „Uvidíme, co bude a jak to dopadne. Dana White oficiálně místo konání ještě nepotvrdil, věříme však, že půjde o Londýn,“ dodal bývalý šampion velterové váhy UFC.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.