top fight logo export web
Bo Nickal Khamzat Chimaev

Kdo to ku*va je a co vůbec dokázal?! diví se Chimaev výzvě od nového objevu UFC

Khamzat Chimaev má na stole novou výzvu, ale vůbec se jí nehodlá zabývat. „Netuším, o koho jde, ani co ten týpek udělal, aby si mě zasloužil.“

„Borz“ pomalu poznává, jaké to je, když je člověk slavný a těší se zájmu i ze strany soupeřů. Po šesti zápasech v UFC je to nyní on, koho protivníci vyzývají, nikoliv on je, a proto si může dovolit trochu zamachrovat.

Když se tedy nyní do UFC dostal bojovník Bo Nickal, nemohl si Khamzat jeho směrem odpustit utroušení jedné rýpavé poznámky. „Ty vole, kdo to je? A co ten člověk dokázal, že si vůbec dovoluje mě vyzývat?!“ ptal se zaskočeně.

Abychom byli v obraze, Bo Nickal je zápasník s velkým potenciálem, který se právě dostal do UFC. V Dana White Contender Series zničil svého soupeře za necelou minutu a potvrdil tak, že je to prvotřídní wrestler. Podobně jako Khamzat.

Dana White: Moc od toho kluka očekávám

MMA fanoušci si patrně stále mnou oči a ještě chvíli jim potrvá, než se rozkoukají, aby toto jméno vůbec poznali. Dana White o něm ovšem informuje již teď. A údajně se je na co těšit.

„Do toho kluka vkládám velké, velké naděje. Jednak je velmi kvalitní, ale jednak se umí také sám promovat. Klidně bych mu dal Chimaeva hned, protože by to byl super fight, ale myslím si, že to chce ještě nějaký čas,“ pronesl šéf UFC na tiskové konferenci.

chimaev souper mma ufc
Khamzat Chimaev

Khamzat Chimaev: Bojovníci si mě teď musí zasloužit

Švédský Vlk se už dostal do role, kdy se nemusí nikomu představovat. Teď se musí soupeři prát o něj, aby si mohli utrhnout kousek z jeho stále rostoucí slávy.

„Já jsem budoucnost nejen UFC, ale celého MMA. Představuji novou éru fighterů, kteří zbourají tuto scénu. Nehodlám reagovat na nějakého kluka, který se sem právě dostal. Ať se prokáže, jestli chce vzbudit mou pozornost,“ sdělil jasně Khamzat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!