top fight logo export web
kevin holland smutny

Kevin Holland zaskočil fanoušky. V necelých třiceti letech končí kariéru

Kevin Holland se stal v posledních měsících oblíbencem fanoušků. Na turnaji UFC 279 jsme ho však údajně viděli naposledy.

Americký „Trailblazer“ se stal hrdinou internetu, kde jsme o něm pravidelně četli články o tom, jak na ulicích zastavoval zloděje a zachraňoval lidské životy. Díky těmto činům se dokázal zviditelnit, takže o něj i MMA fanoušci jevili větší zájem.

Svůj poslední zápas měl Kevin domluvený na 10. září pro turnaj UFC 279. Za soupeře mu byl původně domluvený Daniel Rodriguez, ovšem několik ran osudu náhle rozhodlo o tom, že se v posledním dni zamíchala hlavní karta a americký bijec se rázem stal novým protivníkem Khamzata Chimaeva. Málokdo však tušil, že tohle bude jeho poslední tanec.

Kevin Holland a konec s MMA

„Dobře jsem se bavil. Za měsíc a něco mi bude třicet let, vydělal jsem si, tak jsem ze hry,“ zněla zpráva, kterou se Holland zničehonic loučil s bojovým světem. Zároveň vyzval fanoušky, aby mu pomohli najít novou práci, ve které by se mohl uplatnit.

Zatímco všichni vstřebávají tuto informaci, je třeba si uvědomit, že je dneska v módě chodit do důchodu a potom se z něho vracet. Téže zaječí úmysly může mít i Kevin, ačkoliv to v tuto chvíli vůbec není jisté.

Konec srandy, na tom wrestlingu začnu pracovat, slíbil Holland, jenž si na tréninky najal bývalého šampiona

Vždy je nicméně dobré se na danou situaci podívat i z druhého úhlu pohledu. Je to sice méně pravděpodobné, ale třeba je Holland dnes už finančně zabezpečený a uvědomil si, že ten titul v UFC nezíská. Ve střední váze mu pšenka nekvetla a ve veltru mu kvalitní zemaři typu Covingtona, Chimaeva či Usmana vždy vystaví stopku.