top fight logo export web
khabib odhaleni

Khabib o tom, kdo se stane nejlepším zápasníkem UFC. A Makhachev to není

Islam Makhachev je Khabibovým největším koněm v lehké váze, ale dozajista prý nebude největší hvězdou celého UFC.

Ačkoliv Khabib Islamovi hodně věří a vkládá do něj veškeré možné naděje, že se stane dlouholetým vládcem lehké váhy, tak na absolutní MMA vrchol řadí někoho jiného.

„Přátelé, zcela největším zápasníkem novodobé éry MMA se stane Umar Nurmagomedov. Nechci ho porovnávat s Islamem, protože oba dva zápasí v jiné váhové kategorii, ale Umar je tím jménem, které se dozajista v budoucnu dostane na čelo pound-for-pound žebříčku,“ prozradil ruský Orel.

Na současném vrcholu P4P vysedává Kamaru Usman. Na záda mu ovšem dýchají Alexander Volkanovski či Israel Adesanya.

Adesanya Whittaker 2

„Ta budoucnost je zatím poměrně vzdálená, řekl bych dobré dva až tři roky, ale Umar je mladý, dostane se k tomu. Teď má zatím v UFC dva zápasy, v červnu ho čeká třetí a po něm ho bude každý znát. A až ho bude každý znát, tak ta cesta k velkým soupeřům už bude snazší a i ten postup bude rychlejší,“ věří ústřední člen rodiny Nurmagomedovů.

Khabib tedy vsadil na svého o sedm let mladšího bratrance, jemuž na této bojové pouti asistuje. Prozatím má Umar na kontě čtrnáct výher bez jediné porážky, primárně působí v bantamu a všechny soupeře ničí pod hrozivým náporem dagestánského grapplingu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.