top fight logo export web
Khabib Makhachev Oliveira

Khabib popisuje, kde vidí Oliveirovy největší kvality

Má-li se Islam Makhachev dostat k pásu šampiona lehké váhy, musí eliminovat všechny Oliveirovy přednosti.

Brazilský „do Bronx“ se nese na vlně jedenácti výher. Zejména v lehké váze je třeba takovouto vítěznou sérii uznat, jelikož je kvalita této divize patrně nejvyšší v celém UFC.

Svěřenec kdysi veleúspěšného bojovníka Khabiba Nurmagomedova Islam Makhachev dostane šanci navrátit mistrovský pás do Dagestánu.

Aby to dokázal, musí eliminovat všechny Oliveirovy přednosti, díky kterým porazil taková jména, jako jsou Tony Ferguson, Kevin Lee, Michael Chandler, Dustin Poirier či Justin Gaethje.

„Samozřejmě, věřím v naši výhru, ale to ještě neznamená, že podceňuji našeho soupeře,“ uvedl Khabib, který mluvil jak za sebe, tak i za svého svěřence Makhacheva.

„Charles má na kontě jedenáct výher. Takovouto sérii prostě nemůžete přehlížet. Proto ho studujeme. Studujeme ho dokonce již několik měsíců, aby nám něco neuniklo,“ přibližoval.

Islam Makhachev zapas vyzva

Na co si tedy dát pozor?

„Má velmi dobrý úchop pro gilotinu. To je zásadní věc, na kterou si musíme dávat pozor. Jeho tělo je přímo stavěné na tento způsob zakončení,“ přiznává Khabib.

Zde ovšem výčet nekončí…

„Co se postoje týče, i zde musíme být velmi obezřetní. Charles je velmi výbušným typem bojovníka. Mluví se sice o jeho rukách, já bych se ale bál jeho nohou. Kopy na tělo, kopy na hlavu, ale i naskočená kolena,“ upozorňuje.

„Jak jsem tedy řekl, věříme v naši výhru, ale rozhodně Charlese nepodceňujeme. Ten člověk má po té sérii výher velmi vysoké sebevědomí, proto je podstatné, abychom se do puntíku drželi herního plánu,“ kladl na důraz Khabib.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!