top fight logo export web
Khabib Nurmagomedov tipuje

Khabib tipuje souboj Islam Makhachev vs. Charles Oliveira

Protože na kontě nemá skalp ani jednoho velkého jména z nejlepší pětky žebříčku, lidé ho stále neberou vážně. Makhachev je ale přitom podle Khabiba nejlepší lehkou vahou planety.

Momentálně jsou lidé spíše uneseni výkony brazilského válečníka Charlese Oliveiry, který je v divizi lehké váhy UFC nekorunovaným králem. I když však ve své moci nemá mistrovský pás, každý ho jako šampiona považuje.

UFC by proto dle Nurmagomedova mělo v blízké době naplánovat souboj, který určí nového vládce divize. Mohutně přitom tlačí na hlavu organizace, aby do titulové bitvy zařadila jeho svěřence Islama Makhacheva.

„Přátelé, vzpomínáte si na to, jak jsem říkal, že do dvou let nebude o Islamově schopnostech nikdo pochybovat? Tak ten čas pomalu nadešel. On a Charles Oliveira tu mají dvě nejdelší vítězné šňůry, ale jen jeden z nich může být šampionem. Dana White to sám ví. Tohle je jediný souboj, který teď dává smysl,“ řekl Khabib.

„I když Charlese uznávám, jelikož to ve své kariéře neměl vůbec snadné, tak nevěřím tomu, že dokáže Makhacheva porazit. Dávám mu maximálně tři kola, než odklepe. Nezáleží na tom, koho teď Charles porazil, na Islama nemá. Islam je nejlepším bojovníkem divize a nikdo ho jen tak nepřemůže,“ věří.

Charles Oliveira ufc 269

Své tvrzení dokonce podpořil i památnou hláškou. „Klidně si má slova někde zaznamenejte, ale jednou mi dáte za pravdu. Makhachev má nejlepší grappling široko daleko. Proti tomuhle se nikdo nemůže měřit,“ prohlásil Khabib, který tak dělal slušné promo svému ruskému svěřenci.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.