top fight logo export web
Všichni z elitní desítky lehké váhy jsou zbabělci! hořekuje Islam Makhachev

Makhachev: Oliveiru bych donutil odklepat nejpozději do třetího kola

Islam Makhachev pokračuje ve svém náporu na Charlese Oliveiru, který s ním doposud odmítá bojovat.

Oliveira to řekl jasně: „O Makhacheva nemám zájem, dokud mě nepřesvědčí, že na tu špičku skutečně patří. Podívejte se na mé resumé a na jeho, to vůbec nejde srovnávat.“

Tak velký rozruch by dané prohlášení nebudilo, kdyby „do Bronx“ vzápětí nevyzval k boji Natea Diaze s Conorem McGregorem. To vskutku vypadalo poněkud divně a Makhacheva to donutilo si myslet, že se ho jeho brazilský protějšek vyloženě bojí.

„Je to až směšné, jak Charles vyzývá Natea Diaze nebo Conora McGregora, kteří tu shodně přes pět let nic nevyhráli, ale mně bude říkat, abych si svou šanci zasloužil… Jen to přiznej, Charlesi. Řekni nahlas, že se mě bojíš,“ zaútočil Makhachev.

„Oliveiru donutím odklepat nejpozději do třetího kola. Jeho jiu jitsu nemá proti mému grapplingu žádnou šanci… Pamatujte si má slova!“ přidal.

A jak to tedy nakonec dopadne? Charles si přeje money fight, jenže jeho vysněný soupeř Conor McGregor stále není k dispozici. Divize lehké váhy patrně až do konce roku bez šampiona nezůstane, a proto se dá očekávat, že Dana White přijde s náhradním titulovým řešením.

„Původně jsem chtěl, aby Makhachev bojoval nejprve s Beneilem Dariushem, ale teď si začínám myslet, že by skutečně mohl jít s Oliveirou rovnou. Uvidíme…,“ podotkl Dana White. A my si tedy na verdikt musíme ještě chvíli počkat.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.