top fight logo export web
khabib vyhruzky mma odpoved duchod

Khabib předpovídá duel Makhachev vs. Oliveira. Myslí si, že se Charles strachy ani neukáže

Charlesu Oliveirovi strach nedovolí, aby proti Makhachevovi vůbec nastoupil, myslí si Khabib.

Co odešel do důchodu, pokouší se Khabib také oživit tuto bojovou hru trochou trashtalku. Ve svém posledním příspěvku, který sdílel na sociálních sítích, Charlese Oliveiru obvinil ze strachu, ačkoliv ve svých posledních zápasech vymýtil téměř celou špičku žebříčku divize lehké váhy.

„Prostě se domnívám, že se Oliveira v Abú Dhabí (strachy) neukáže a UFC ho nahradí Beneilem Dariushem… Bez ohledu na to, kdo naším soupeřem bude, se Islam stane tím nejlepším na světě!“ napsal Khabib, který už bojovou dřinu vyměnil za hamburgery a pepsi a nyní si užívá zaslouženého důchodu.

Kdyby se Charles nezalekl, jak by probíhala bitva?

Khabib počítá i s tím scénářem, co by bylo, kdyby brazilský bojovník překonal svůj strach a proti Makhachevovi v naplánovaném termínu nastoupil. Prohře by se podle všeho i tak nevyhnul.

„V žádném případě o Charlesovi neříkám, že to je špatný bojovník, ale vůbec nevěřím tomu, že dokáže Islama porazit. Dávám mu maximálně tři kola, než odklepe. Nezáleží na tom, koho teď Charles porazil, na Islama nemá. Islam je nejlepším bojovníkem divize lehké váhy a nikdo ho jen tak nepřemůže,“ predikuje ruský Orel.

Jak to nakonec doopravdy dopadne, to se dozvíme 22. října na turnaji UFC 280. Pořadatelským místem se opět po čase stane Abú Dhabí, které se považuje za Makhachevovo domácí teritorium. Počítá se, že se ochozy naplní hlavně jeho fanoušky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!