top fight logo export web
khabib vyhruzky mma odpoved duchod

Khabib reaguje na drsné Oliveirovy výhrůžky, že bude zničen

Charles Oliveira je natolik přesvědčený, že je nejlepší lehkou vahou planety, že by údajně v pohodě zničil jak Makhacheva, tak i Khabiba.

Promo je důležité v každém ohledu a Oliveira na sebe díky pravidelným výkřikům začíná vztahovat veškerou pozornost. „Je tohle skutečně člověk, který může být absolutně nejlepší ze všech?“ To je otázka, kterou si nyní lidé kladou. A možná ani oni nebudou mít klid, dokud to sami nezjistí.

Vrátí se Khabib?

„Přesně o tohle mi jde. Chci, aby všichni na Khabiba volali, klepali mu dveře a nutili ho se mnou přijmout zápas. Protože jen duel nás dvou ukáže, kdo je historicky nejlepší lehkou vahou planety,“ ví Oliveira.

„Poslouchejte, chystám se porazit Makhacheva. Sejmu ho, zničím ho a vymažu z povrchu zemského. Nevěřím, že Khabib nechá prohru svého svěřence jen tak. Hlavně, když pochopí, že on nebyl tím nejlepším, co lehká váha vyprodukovala,“ přidával.

Jeho volání je natolik silné, že doputovalo až k samotnému dagestánskému Orlovi. Ten ale ve svém rozhodnutí i nadále zůstává neoblomný. „Líbí se mi Charlesovo odhodlání, jeho úsilí, dokonce mám rád i jeho styl, ale myslím si, že má cesta v této hře je už u konce,“ zněla odpověď.

A co kdyby prohrál jeho přítel a svěřenec Islam Makhachev? „Upřímně věřím tomu, že na Islama nikdo nemá. I kdyby s Charlesem bojoval v Brazílii, tak ho tam porazí. A kdyby náhodou prohrál, mé rozhodnutí to nezmění. Trénuji sice, ale mám rozeběhnuté projekty, o které se musím starat. Už jsem spíš manažer jak zápasník,“ uvedl Khabib pro AG Fight.

Khabib Nurmagomedov ufc mma

Blafuje! hovoří Cormier, Bisping a další

Někteří lidé stále nemohou uvěřit tomu, že by Khabib svůj důchodový status bral tak vážně, jak sám tvrdí. Dokonce i jeho blízký přítel Daniel Cormier je přesvědčený, že by se Orel vrátil. Je k tomu potřeba pouze jediné…

„Charles musí porazit Islama,“ říká DC. „Víte, Khabib Islamovi hodně věří. Vidí v něm sebe samotného. Do jeho růstu vkládá veškeré své úsilí. Kdyby ho Charles porazil, a to navíc nějakým dominantním způsobem, určitě by Khabib ten návrat pak zvážil. Jsem si tím poměrně jistý.“

A podobně to vidí i Michael Bisping, Tony Ferguson či další. Všichni neztrácejí naději. Nurmagomedov není nejstarší a jak se nechal slyšet, každý den neustále tvrdě trénuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.