top fight logo export web
sean strickland prohra ufc 1

Strickland: Wrestling? A čuchat ke koulím jako Khabib a GSP? Ne, děkuji!

Protože je Alex Pereira ryzí postojář, hodně se pochybuje o jeho dovednostech v boji na zemi. K této taktice se ale Strickland za žádnou cenu nechtěl uchýlit, i když pak dostal drsné KO.

V rámci smíšených bojových umění musí být člověk dostatečně komplexní, aby mohl uspět. Kdo ovládá jen jeden aspekt, daleko to nedotáhne.

Alex Pereira je znám díky svému dobře vyvinutému postoji, který dlouhá léta piloval zápasy v profesionálním kickboxu, ale už se neví, jak je na tom na zemi. Očekává se, že zejména s wrestlery by měl mít problém.

Jelikož Strickland už s nějakými wrestlery bojoval a trénoval, mohl se zachovat jako Blachowicz v případě duelu s Adesanyou. Vzít to prostě na zem, soupeře vyčerpat a vyhrát na body. To on ale odmítl.

Strickland: Nejsem žádná buzna!

Sean má jasně daná pravidla, kterými se řídí. To první a vůbec nejdůležitější zní: nestát se bu*erantem.

„Naprosto opovrhuji lidmi, kteří využívají své země k tomu, aby si zvyšovali sebevědomí a mohli pak říkat, že mají nad někým navrch. Tohle čuchání ke koulím neuznávám. Wrestlery bych obecně zakázal!“ sdělil.

Proto ani on nehodlal bojovat s Pereirou na zemi. Slíznul si však KO v prvním kole.

„Kdybych mohl vrátit čas a podstoupit ten fight znovu, budu bojovat stejně. Budu stát a mlátit se s ním hlava nehlava. Nejsem žádný Khabib ani Georges St.Pierre, abych lidem čuchal ke spodkům. Jsem tím, kdo miluje boj. Takže nasrat na vás, co mě nutíte do něčeho jiného!“ vzkázal všem kritikům.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.