top fight logo export web
sean strickland prohra ufc

Ironie osudu! Pereira má jenom levý hák, smál se Strickland. Ten hák ho však ukončil

Alex Pereira ukázal svou dominanci, když ani s čtyřkou žebříčku Seanem Stricklandem neměl žádné potíže. Ten si navíc pořádně nas*al do pusy.

Když se před zápasem něčemu smějete, měli byste si dát pozor, abyste té věci, z níž si děláte legraci, zrovna nepodlehli.

Přesně tento osud potkal i Seana Stricklanda. Elitní bojovník z divize střední váhy, který se doposud nesl na vlně šesti pozoruhodných výher, se tentokrát nechal nachytat na švestkách. A paradoxem tomu všemu je, že ho srazila ta zbraň, na kterou se nejvíce připravoval a které se tak vysmíval.

„Sundám Alexe a pak půjdu o titul,“ pravil Strickland na tiskové konferenci. „Ten člověk má jenom jednu zbraň – levý hák. Nic jiného nemá. Stačí si pohlídat ten levý hák a mám výhru jistou,“ myslel si.

Škoda, že pohlídat si tento jeden „prostý“ úder nebylo tak snadné. Ještě v polovině prvního kola Seanovi přistál na tváři. Byla to de facto ukončující rána, i když po ní přišla ještě jedna, která Pereirovu výhru jistila.

sean strickland prohra ufc hak

Prozření po zápase

Jak už tomu bývá zvykem, před bitvou je každý generál, po ní si ale sypete popel na hlavu. Stricklandovi jeho plán nevyšel, teď navíc přijde o svou skvělou pozici na čele žebříčku.

„Tak tohle vážně naštve. Nikdo nechce být součástí cizího highlightu. Bohužel to v naší hře takto občas chodí,“ poznamenával kalifornský fighter na svých sociálních sítích.

„Snažil jsem se měřit v postoji s jedním z nejlepších borců vůbec. V průběhu prvního kola mi to navíc přišlo snadné, všechny jeho rány jsem viděl. Myslel jsem si, že Alexe celá tři kola budu válcovat, jenže pak tam na mně něco nečekaně přilétlo,“ vzpomínal.

„Co víc říct… Klobouk dolů před Alexem, je to skutečný zabiják. Nezbývá mi jiného než si svou pozici na čele opět získat zpátky. A děkuji samozřejmě trenérům i fanouškům, co mě na této pouti podporovali,“ vzkázal závěrem.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.