top fight logo export web
Gilbert Burns otazka

Gilbert Burns poukázal na jedinou věc, která ho na bitvě s Chimaevem skutečně mrzí

Nevzdával se, a nakonec sám málem sahal po ukončení. Ze svého výkonu vůbec ničeho nelituje, ale je tu jedna věc, kterou ještě před bitvou mohl udělat jinak.

Gilbert Burns svého soupeře Khamzata Chimaeva dokonce mírně přestřílel, ale v celkovém součtu mu to na bodové vítězství nestačilo.

Je si ovšem vědom toho, že kdyby tento zápas nebyl „pouze“ na tři kola, nýbrž na pět, mohl by lidem doručit ještě kvalitnější show a sám se radovat z výhry.

chimaev burns vysledek

Gilbert Burns chtěl více kol

„Tohle je jediná věc, která mě na našem souboji mrzí. Přijal jsem nabídku UFC na tříkolový duel, ale měl jsem si vynutit, aby to trvalo pět kol, jak jsem původně chtěl,“ řekl Burns.

„Myslím si, že i když náš zápas nebyl titulový, mohla organizace udělat výjimku a dát nám to na pět kol. Viděli jsme to například už u Natea Diaze,“ poznamenával.

Zkušený brazilský bijec si tedy zjevně tuto ničivou bitvu užíval a příště by si ji dokonce rád i prodloužil.

„Když jsem přijal duel s Khamzatem, já byl dvojka žebříčku, zatímco on až jedenáctka. Myslím si, že mi tuto laskavost dluží a měli bychom si spolu dát odvetu. Nemusí to být hned, ale třeba v horizontu jednoho či dvou let,“ dožaduje se Burns. A Chimaev mu dle své reakce údajně rád vyhoví.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.