top fight logo export web
Tereza Bleda obdrzela ko

Lidi, proboha, vzpamatujte se! brání trenér Bledou před ostrou kritikou

Tereza Bledá se chtěla stát šampionkou v UFC. Prohrála ovšem hned svůj první zápas a kritici měli žně.

Jedni se divili, proč se Terka nedostala do UFC, když začátkem září na body vyhrála svůj zápas v Dana White Contender Series. Šéf honosné MMA organizace tehdy řekl, že je Bledá ještě mladá a potřebuje čas nabrat zkušenosti a smlouvu jí nenabídl.

Osud byl k české bojovnici nicméně přívětivý a šanci ji o několik týdnů později přeci jen dohodil. Dámské váhové kategorie nejsou v UFC tak nabité kvalitou, a když tedy vypadla nějaká soupeřka, vzpomněla si organizace právě na Terku.

Bohužel jako by čeští fanoušci nedokázali odpustit neúspěch. Rázem si všichni pamatují předešlá slova Dany Whitea, že je na Terku v této organizaci příliš brzo. A co hůř, teprve dvacetiletou zápasnici kritizují, namísto aby ukázali svou vlasteneckou stránku a podpořili ji.

Jak můžete kritizovat někoho, kdo tomuto sportu obětuje život?

Zastání pochopitelně Bledá našla a cíleně ho sdílíme i my, aby se případným kritikům mohly otevřít oči. Tento text náleží trenérovi Davidu Vyskočilovi, jenž slouží v pražském Renegade Gymu.

„Tereza Bledá prohrála svůj první zápas v UFC a za mě jakožto sportovce a trenéra MMA je to škoda. Přál jsem jí to (ostatně jakožto každému Čechovi).

K výkonu po sportovní stránce se vyjadřovat nechci. Ale co mě zaujalo, je ta strašná nenávist mezi lidmi. Komentáře a smějící se smajlíci pod příspěvkem mluví za vše.

Nechápu, jak někdo může cítit tolik nenávisti k člověku, kterého vůbec nezná a který denně překračuje své hranice bolesti, únavy a vůle. Nemluvě o tom, že je to dvacetiletá holka, která nikomu neublížila, akorát se snažila podat co nejlepší výkon a reprezentovala naši republiku v nejvyšší lize světa.“

I když se tedy jednalo o velmi drsnou prohru, Terka se z ní může dost poučit. Především ví, že si do příště musí lépe rozložit síly a také bude v jistých okamžicích mnohem soustředěnější a opatrnější.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!