top fight logo export web
Luke_Rockhold

Luke Rockhold odhalil, jací soupeři ho přimějí k návratu do klece

Luke Rockhold je přesycen, chybí mu motivace. Kdyby se ale našel vhodný protivník, tak si ty rukavice navleče znovu.

Co to ale znamená vhodný protivník? To je údajně takový soupeř, který je divácky atraktivní a ve vás probouzí motivaci začít zase pořádně dřít.

V rámci střední váhy UFC tuto podmínku údajně splňují pouhá tři jména a Paula Costa, který byl Lukeho posledním soupeřem, bohužel není jedním z nich.

luke rockhold debut mma vyjadreni
Luke Rockhold má chuť bojovat

Luke Rockhold má chuť bojovat

„Vše je to o inspiraci. Nikdy jsem neříkal, že je můj konec definitivní, pouze ten hnací motor už nebyl takový jako dříve,“ informoval Rockhold v Submission Radiu.

„Momentálně jen hledám někoho, kdo mě bude motivovat, abych se do té dřiny pustil znova. Chci takového soupeře, který za to stojí, který mě donutí dřít,“ dožaduje se.

„Aktuálně zde vidím tři takové. Šampion Israel Adesanya, Alex Pereira a Robert Whittaker. Vzhledem k dostupnosti je Whittaker nejlepší volbou,“ poukazuje.

„Prohra v takovém zápase by mě neskutečně bolela, ale aspoň bych měl v sobě zase tu touhu bojovat. Chci něco dokázat a tihle borci mě nutí dřít,“ vypověděl bývalý šampion střední váhy UFC.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!