top fight logo export web
Rockhold premysli o navratu do UFC

Luke Rockhold vysvětil, proč by kvůli výhře Pereiry nad Adesanyou přerušil důchod

Luke Rockhold sice pověsil rukavice na hřebík, ale tam by nemusely zůstat viset dlouho. Záleží, jak dopadne hlavní zápas turnaje UFC 281.

Poměrně dlouhou dobu Luke vykřikoval, že by si velmi hravě poradil s Israelem Adesanyou. Příležitost to dokázat ale nedostal, a tak se dá říct, že jeho zájem s přibývajícím časem postupně polevil.

Vody střední váhy nicméně v posledním roce dost rozvířil brazilský bijec Alex Pereira, který budí velkou pozornost nejen publika, ale i samotného Rockholda. Dokonce natolik, že si opět hraje s myšlenkou ohledně přerušení důchodu.

Pravda je taková, že UFC zápasníkům neplatí tolik, kolik si zaslouží, svěřil se navrátilec Rockhold
Rockhold

Rockhold se chce vrátit

„Aby bylo jasno, jsem v důchodu, ale to ještě neznamená, že už ten oheň v sobě nemám. Pouze potřebuji někoho, kdo mi ho pomůže rozpálit,“ uveřejnil Rockhold v Submission Radiu.

„Opravdu hodně mě oslnil ten brazilský borec Alex Pereira. Jsem ohromen, s jakou vervou do UFC vlétnul a jak má každého u zadku. Pokud porazí i Adesanyu, navleču si opět rukavice, to vám garantuji,“ zapřísáhl se.

„Alexova výhra v boji o titul by mě inspirovala. Rád bych ho hned vyzval, ale asi by mi UFC tu šanci okamžitě nedalo, což mě zatraceně sere, protože se mi nechce přecházet přes Roba Whittakera. Už teď vím, že by to zatraceně bolelo,“ podotkl Rockhold.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!