top fight logo export web
Islam Makhachev zapas vyzva

Makhachev ani neví, co ho čeká. Na zem mě vůbec nedostane, tvrdí Oliveira

„Mé pěsti jsou jako rakety. Má zem je lepší jak ta jeho. Já jsem nejlepší lehká váha planety!“

Zápas o titul lehké váhy byl oficiálně oznámen a Charles Oliveira se nestačí divit, jaký je podle bookmakerů a celkově veřejnosti papírový outsider.

Veřejností obecně koluje názor, že je Makhachev nejlepší grappler v celém UFC. Mnoho lidí, a to včetně Khabiba, mu předurčilo mistrovskou budoucnost. S touto přehnanou chválou pochopitelně Oliveira nesouhlasí.

„Mám jedenáct výher v řadě a pral jsem se s větší konkurencí jak on. Však ten rozdíl v duelu uvidíte!“ poznamenal brazilský bojovník, který je připravený na všechny možné scénáře.

„Chce to Makhachev od prvních sekund vzít na zem? Tak ať, já budu připraven a začnu defenzivně. Mějte na paměti, že každý soupeř, kterému Islam čelil, byl postojář. Všichni se báli, že je vezme na zem. To rozhodně není můj případ,“ upozorňuje Oliveira.

„Já se nebojím, pokud bychom bojovali na zemi. Jsem daleko lepší ve všem, co Islam dělá. Můj postoj je lepší, má zem je lepší, můj grappling je lepší. Jsem totiž nejlepší lehká váha planety!“ chválí se.

Islam Makhachev Thiago Moises ufc fight night

„Osobně si však myslím, že se to zem ani nedostane. Mé pěsti jsou jako rakety a v postoji Makhacheva naprosto zdemoluju,“ předurčil v interview pro Trocacao Franca.

Oliveira navíc jasně hlásí, že neplánuje ponechat cokoliv náhodě. Makhacheva hodlá ukončit před limitem. „Ať si na mě zkusí cokoliv, na body tenhle zápas rozhodně nedojde!“ předvídá Oliveira, jenž přišel o šampionský pás, když před posledním duelem jen o kousíček nesplnil hmotnostní limit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!