top fight logo export web
khabib makhachev oliveira

Vážné obvinění! Oliveira zostuzuje Makhacheva a opírá se do Khabiba

Nebýt Khabiba, Islam Makhachev by dneska nic neznamenal. A že jde o titul, to také není zasloužené.

Charles Oliveira stále vstřebává tu skutečnost, že se Islam prokousal až k boji o pás, ačkoli ve své kariéře prakticky nikoho významného ještě neporazil. Brazilského bojovníka to štve o to víc, protože jemu samotnému nic zadarmo nikdo nedal.

„Opravdu si myslím, že kdyby nebylo Khabiba, Makhachev by dneska nic neznamenal. Ten člověk ve své kariéře ještě nic nedokázal a výhry nad průměrnými borci ho vystřelily až do čela žebříčku. To vše díky tomu, že má Khabib vliv na UFC,“ uvedl Oliveira pro ESPN Brazil.

„Víte, já budu bojovat s kýmkoliv. Jsem nejlepší lehká váha planety, soupeře si nevybírám, ale štve, mě, jak je někdo nezaslouženě tlačen dopředu. Makhachevovo resumé se s tím mým vůbec nedá srovnávat. Narovinu vám říkám, že byl Islam na vrchol žebříčku uměle protlačen. To nelze popřít,“ zlobil se.

oliveira vaha odebrani titulu

Oliveira: Chci zápas s Khabibem!

Protože je „do Bronx“ se současným scénářem nespokojený, poručil si odměnu, když Makhacheva porazí.

„Jedinou útěchou mi bude, když po skalpu Islama dostanu Khabiba. To on Islama pořád chválí a pořád o něm říká, jaký to je král lehké váhy, tak ať za to ručí slibem. Pokud jeho zápasníka porazím, chci, aby on čelil pak mně. A pokud mi čelit nebude, veřejně ho označím za sraba,“ nebral si Charles žádné servítky.

„Mnoho lidí říká, že Khabib odešel do důchodu v pravou chvíli, když jsem se objevil já – člověk s pokročilým jiu jitsu, který by ho skutečně prověřil na zemi. A já si o sobě opravdu myslím, že jsem nejlepší lehká váha planety. Vzájemný souboj je skvělý způsob, jak to dokázat. Doufám, že se nad tím zamyslí, až porazím Makhacheva.“

Ještě před pár dny to vypadalo, že bychom se duelu mezi Makhachevem a Oliveirou mohli dočkat v říjnu na turnaji UFC 281 v Abú Dhabí. Tuto lokaci ovšem „do Bronx“ odmítá i kvůli tomu, že nechce bojovat v soupeřově teritoriu. Navrhuje naopak prosinec nebo leden v Brazílii.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!