top fight logo export web
khabib smich nazor

Oliveira pokračuje v náporu: Khabib má moc velkou hubu, potřebuje umlčet

Že by si Khabib až příliš vyskakoval? Charlesu Oliveirovi se to vůbec nelíbí a má opravdu velkou chuť s tím něco udělat.

Brazilský „do Bronx“ rozjel v posledních dnech verbální a mentální nátlak, jehož cílem je přinutit Khabiba k návratu. „Pokud mu bude neustále někdo klepat na dveře a připomínat mu, že už není nejlepší lehkou vahou, určitě to nenechá jen tak,“ myslí si.

Khabib si prý vyskakuje

Za tím vším je ale něco více. Charles má velkou osobní motivaci. Jednak chce před celým světem dokázat, že je nejlepším bojovníkem planety, ale také hodlá Khabibovi zavřít pusu, protože údajně mele samé „s*ačky“.

„Co odešel do důchodu, stal se z něj opravdu velký trashtalker. Nikdy předtím jsme to u něj nezažili. Když byl aktivním zápasníkem, to byl samý respekt, samé uznání, jenže teď to je úplně jinak,“ všiml si Oliveira.

A uvedl to i na příkladu. „Jak nemá žádné bojové povinnosti, neustále má tendenci něco analyzovat. Nejvíc mě štve, jak pořád chválí Islama (Makhacheva). Že si z nás všech tady udělá potravu, že se určitě stane šampionem a že mě porazí v rodné Brazílii… Chápete to? Mě! Nejlepší lehkou váhu světa!“ dal Oliveira volný průchod svým emocím.

oliveira gaethje ufc 274

„Takže něco vám povím. Já teď seknu Islama a pak okamžitě vyzvu Khabiba. A budu trvat na tom, aby se vrátil, protože mu žádná z jeho předpovědí nevyšla. Někdo tu jeho velkou hubu musí umlčet. To budu já!“ nepochybuje.

„Tohle je fight, který každý potřebuje vidět. Ten absolutně největší v celých dějinách lehké váhy. A jsem si jistý, že mi s tím pomůže i UFC,“ dodal pro server MMA Fighting závěrem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.