top fight logo export web
Islam Makhachev boj titul

Makhachev směrem k Oliveirovi: Jen to přiznej. Řekni nahlas, že se mě bojíš!

Nebojí se vyzvat Conora McGregora či Natea Diaze, ale Islama Makhacheva cíleně přehlíží. A to ruského bojovníka poněkud naštvalo.

Protože se všichni snažíme nějak vydělat, rozhodl se i Charles Oliveira využít své pozice na čele žebříčku lehké váhy k tomu, aby vyzýval takové soupeře, které ho finančně zabezpečí. Bohužel pro fanoušky to znamená, že momentálně nejeví zájem jak o Islama Makhacheva, tak ani o Beneila Dariushe či jiné odpovídající soupeře.

„Porazil jsem tolik velkých fighterů, že už nemůže být pochyb, kdo je absolutním králem lehké váhy… Kdo je ovšem Islam Makhachev? Koho on porazil? Ano, je dobrý, ale prostě nevíme, jestli na tu špičku patří. Ať se nejprve utká s Dariushem nebo dalšími velkými jmény a potvrdí nám své kvality,“ dožadoval se Oliveira, který vzápětí na to vyzval Natea Diaze či Conora McGregora. Dokonce i troufale řekl, že by je oba porazil během stejné noci.

Islam Makhachev predikce

Tento velmi výrazný kontrast se však nelíbí Makhachevovi, který má na kontě deset výher v řadě a mnoho soupeřů se zápasu s ním vyhýbalo. „Je to až směšné, jak Charles vyzývá Natea Diaze nebo Conora McGregora, kteří tu shodně přes pět let nic nevyhráli, ale mně bude říkat, abych si svou šanci zasloužil… Jen to přiznej, Charlesi. Řekni nahlas, že se mě bojíš. Moc dobře víš, že by tvé jiu jitsu proti mému grapplingu nemělo šanci.“

Zpráva tedy byla vyslána a nepochybně již doputovala ke svému cíli. Jak na ni Oliveira zareaguje? A bude jí vůbec věnovat pozornost? Ve svém postavení se nyní hodlá zaměřovat spíše na ty money fighty, ale také je nutné připomenout, že je lehká váha momentálně bez šampiona, což rozhodně nemůže zůstat jen tak.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.