top fight logo export web
Khabib Makhachev Oliveira

Teď nemáš jinou možnost, musíš nechat Makhacheva bojovat o titul, nařídil Khabib Whiteovi

S výhrou Charlese Oliveiry by měl být podle Khabiba další zápas o titul v rámci lehké váhy naprosto jasný.

Protože tato divize momentálně nemá šampiona, bude muset UFC uspořádat novou mistrovskou bitvu, do níž vstoupí nám všem dobře známý Charles Oliveira a k němu se přidá některý z předních vyzývatelů.

Po své nedávné výhře se nabídl Michael Chandler, skrze sociální sítě se ozval i Dustin Poirier, ale z hlediska vítězné série a možná i fanouškovského zájmu určitě drží největší právo Islam Makhachev.

„Dano White, teď nemáš jinou možnost, musíš naplánovat duel mezi Oliveirou a Makhachevem pro Abú Dhabí na 22. října. Perfektní termín, perfektní lokace, perfektní matchup a zároveň perfektní vítězné série – 11 vs. 10,“ ozval se Khabib, Islamův blízký přítel a nově i mentor.

Khamzat Chimaev Kadyrov

Potíž je snad pouze v tom, že Makhachev za svou kariéru ještě vyloženě nečelil elitním borcům. Tato jediná skutečnost jeho titulové snahy brzdí. Na druhou stranu je nutné dodat, že divize lehké váhy nemůže zůstat delší dobu bez šampiona…

„Stále jsem nakloněn tomu, aby Makhachev nejprve bojoval s (Beneilem) Dariushem. Tito dva by si to dali mezi sebou a vítěz by se pak střetl s Oliveirou,“ odpověděl White na tiskové konferenci.

„Nutno však říct, že mě v zákulisí zastavil Joe Rogan a ten mi řekl, abych na tento souboj kašlal a nechal Islama jít s Charlesem rovnou. Musím říct, že byl poměrně přesvědčivý a že si tento souboj už umím představit,“ navnadil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.