top fight logo export web
Jorge Masvidal plánuje rovnou tři zápasy s jedním soupeřem

Masvidal má na stole další výzvu. Já jsem pravé BMF, ne ty! říká vyzývatel

Jorge Masvidal je vyzýván k tomu, aby prokázal, že je skutečný BMF, za kterého se považuje.

Rok 2019 byl pro Jorgeho vskutku velký. Nejprve v Anglii ukončil domácího borce Darrena Tilla, následně naskočeným kolenem vypnul Bena Askrena a nakonec si to dal ve válce „gangsterů“ proti Nateovi Diazovi. Zde vyhrál pás pro „Největšího grázla planety“ (BMF).

Výhra nad Diazem byla ovšem ta poslední, kterou Masvidal pamatuje. Následně prohrál dvě bitvy o titul proti Usmanovi a nevěděl si rady ani se svým úhlavním sokem Colbym Covingtonem, kterého vzápětí pod návalem vzteku napadl zezadu na ulici, když už mu to v kleci nešlo.

Tři roky bez výhry jsou vskutku dlouhá doba, proto se o Jorgeově BMF statusu začíná dosti pochybovat. Pokud chce potvrdit, že jím stále je, musí to dokázat.

jorge masvidal zazemi rvacka

„Slýchám názory, že se Masvidal neustále někomu vyhýbá, že si neplní své povinnosti apod. Lidé potřebují vidět, že to je stále BMF, a musí proto přijmout nějakou drsnou bitvu, kterou jim to potvrdí. Proto mu navrhuji, aby se utkal se mnou!“ nechával se slyšet Michael Chandler, který působí v lehké váze. Všechny jeho zápasy jsou však velmi atraktivní.

„Já vs. Masvidal o pás pro Největšího grázla světa. Parádní bitva, která dává veškerou možnou logiku. Nemusíte být žádní géniové, abyste pochopili, že tu jsou momentálně větší gangsteři, než je Jorge. Například já. Chceš mě vyvést z omylu? Tak nebuď srab, Jorge, a přijmi to!“ dožaduje se bojovník, který je zjevně kvůli tomuto souboji ochotný přejít s váhou nahoru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!