top fight logo export web
Jorge_Masvidal4

Masvidal odpovídá na Burnsovu výzvu a odhaluje, jak to má nyní s Covingtonem

Jorge Masvidal už několik měsíců vysedává mimo hru a vypadá to, že ještě nějaký čas vysedávat bude. Jsou totiž proti němu vedena tři obvinění.

„Gamebred“ si na jednu stranu snaží zachovat svou bojovou tvář, na druhou ale přiznává osobní problémy. Doposud neví, kdy to pro něj skončí, ale než je vyřeší, patrně se do klece jen tak nevrátí.

„Vyzval mě Gilbert Burns a já bych jeho výzvu rád opětoval, ale než na to dojde, musím mít čistou hlavu. Jsou proti mně vedena tři obvinění, takže bude ještě nějaký čas trvat, než se vrátím do akce,“ reagoval Masvidal, jenž v březnu současného roku venku napadl Colbyho Covingtona.

A jak Jorge tehdy uvedl, Colby si to za své chování zasloužil. Jenže každý napadaný člověk je následně v právu, když na agresora podá žalobu. A proto se nyní Jorge topí v problémech se zákonem.

„Tam, odkud pocházím, dostane přes držku každý, kdo si otevře hubu vaším směrem. Zejména, pokud tím urazí vaši rodinu. Proto se za to, co jsem udělal, cítím v právu, ale topím se kvůli tomu ve sračkách, které musím vyřešit, abych se mohl opět soustředit na svůj vlastní byznys,“ vysvětluje Masvidal.

jedrzejczyk masvidal mma

Jeho vysněný soupeř je přitom jasný. „Rád bych Conora McGregora, to by byl největší fight v dějinách MMA. Dostal bych velmi tučný šek za to, že bych tomu sráčovi konečně ublížil. Na druhou stranu je tu i Gilbert Burns, který dává dokonalý smysl, a vůbec bych se nebránil ani Leonu Edwardsovi, kterému bych přiletěl nakopat prdel klidně až do Anglie,“ nastínil Masvidal své ideální bojové plány.