top fight logo export web
masvidal mcgregor ufc mma

Masvidal: Potřebuju zápas s McGregorem dřív, než mu drogy vygumují mozek

Jorge Masvidal chce využít McGregorovy popularity dříve, než mu drogy naprosto vygumují mozek.

I když se ani jeden bojovník momentálně nenese na nějaké kouzelné výherní vlně, stále oba patří k tomu nejlepšímu prodejnímu materiálu, který UFC nabízí. Jorge Masvidal proto věří, že je potřeba této popularity využít a zbourat případné rekordy v počtu prodaných PPV.

„Mým cílem je titul šampiona a je jedno, jaká cesta k němu povede. Podle mě bude nejlepší, když si to dáme s McGregorem. Společně zbouráme rekordy ve sledovanosti a já mu konečně rozbiju ten jeho zasraný ksicht, který mu chci rozbít už dlouho,“ řekl Masvidal v Blockasset podcastu.

Trvá však na tom, aby se věci uspěchaly. „Musíme to podniknout co nejdříve, nejlépe do konce letošního roku, než se ten týpek zadusí vlastním kokainem nebo než mu ty drogy naprosto vygumují mozek, takže bude prohlášen za nesvéprávného,“ dožaduje se floridský rváč.

masvidal titul ufc zadost

A co bude potom? „Až porazím McGregora, tak nevím. Uvažuji nad takovým Gilbertem Burnsem. Mám ho rád jako fightera a líbí se mi jeho styl. Věřím tomu, že jsme spolu schopni lidem doručit opravdu krvavou show,“ představil Masvidal svůj bojový scénář, který by ho mohl vystřelit až k opakované bitvě o titul.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.