top fight logo export web
Diaz McGregor

McGregor reaguje na Diazovo poslední tažení v UFC. Slíbil završení trilogie

Conor McGregor sdílí s Natem Diazem stejný názor. Trilogie se jednoho dne uskuteční, i když to už nebude pod branami UFC.

S touto organizací se Nate Diaz nyní loučí. Na turnaji UFC 279 završil poslední zápas smlouvy, čímž se stal svobodným bojovníkem. On sám sice avizoval, že ho nějaké MMA už příliš nezajímá, ale výjimku učiní pro završení trilogie s McGregorem. Tento zájem je vzájemný.

„Gratuluji Nateu Diazovi k úspěšnému završení smluvních závazků s UFC. Neuvěřitelné výkony a férovost na prvním místě. Hotová superstar v oboru! K naší trilogii dozajista jednou dojde!“ oznámil McGregor na adresu stocktonského rváče, jehož kapitola na nejvyšší MMA úrovni se tento víkend definitivně uzavřela.

Conor McGregor

Nate Diaz: Bojovníkem zůstanu do konce života

I když se s UFC rozloučil, boj na každodenní bázi v běžném životě bude pokračovat.

„Některé věci se nemění. Já jsem se pro tohle narodil, boj mám v krvi, do žádného důchodu nikdy odejít moct nebudu. Loučím se jako jediný skutečný šampion, co kdy v UFC byl, na nic si nehrál,“ řekl.

K třetímu měření sil s McGregorem dojde. „Já a Conor máme nevyřízené účty. Víc mě láká mu nakopat prdel než se zabývat nějakým Usmanem. Takže ano, k té trilogii v nějakém budoucím okamžiku dojde,“ odpověděl Diaz.

„I kdyby to nemělo být v UFC, jsem si jistý, že k tomu zápasu mezi námi dojde. Žádné smlouvy nás nezastaví, tohle je prostě osobní záležitost,“ zdůraznil Diaz na kanálu Inside Fighting.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!