top fight logo export web
Michael Chandler Dustin Poirier

Michael Chandler a Dustin Poirier zažehli plameny války. Vyhrožují si brutálním KO

Dustin Poirier už má dost toho, na co si Michael Chandler hraje. Slíbil mu proto brutální KO, ale vzápětí se dočkal podobně drsné odpovědi.

Dříve si sami sebe nevšímali, ale teď to vypadá, že se vůbec nemohou vystát. Americká dvojice elitních bojovníků z divize lehké váhy si jde verbálně po krku.

„Víte, už mě sere, na co si ten kluk hraje,“ říká Dustin o svém americkém kolegovi. „Přišel z Bellatoru a najednou se začal tvářit jako pán světa a neustále si říká o titulovou výzvu… Co jako nějaké zásluhy?!“ ptal se.

„Přišel do UFC a v každém zápase schytal nějaký knockdown. V každém zápase ho někdo pošle na prdel. Jeho brada je prostě skleněná. Kdyby bojoval se mnou, tak vám garantuji, že se z té rány už neprobere. Byl by to pro něj takový šok, že by zvážil, jestli chce v kariéře ještě pokračovat,“ uvedl Poirier, který se normálně k podobným trashtalkům nesnižuje, tentokrát ho však něco opravdu viditelně vytočilo.

„Dustínku, klidni hormon, každému je u prdele, co si myslíš,“ zněla Chandlerova odpověď, v níž se údajně snažil poukázat na jakousi závist z druhé strany.

„Hodně tě štve, že jsi přišel o svůj lesk, viď. Vidíš, že už nejsi terčem pozornosti, jsem jí já, což nedokážeš skousnout. Tak zavři tu pusu a nech mluvit ostatní, kteří nesedí na zadku a skutečně něco dělají,“ pronesl.

Ferguson Chandler

„Rád bych řekl, že se s tebou utkám a vypnu tě jako Fergusona, což by se mi dozajista podařilo, ale nemohu zapomenout na to, jak jsi mě ignoroval, když jsem přišel do UFC. Jak jsi mě znevažoval, nebral jsi mě vážně a nevšímal sis mě. A teď, když jsem na výsluní a v té hierarchii nad tebou, udělám to samé. Nebudu si tě všímat a nechám tě hezky trpět, jen si svou pozici na čele žebříčku opět zasluž,“ vzkázal Poirierovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!