top fight logo export web
chandler ufc zapas

Michael Chandler vysvětlil, proč teď nemá zájem o zápas s Dustinem Poirierem

Pokud se chce Poirier navrátit do titulových bojů, měl by porazit nějaké velké jméno. Jedno takové ho teď ovšem odmítlo.

Je to sotva pár chvil, co Daniel Cormier Poiriera urgoval, aby si pospíšil a rychle přijal zápas buďto s Michaelem Chandlerem, anebo Beneilem Dariushem, nad nimiž by si v případě výhry mohl zajistit novou titulovou šanci.

Možná si tuto radu vzal Dustin skutečně k srdci a vážně začal jednat, protože se vmžiku objevila zpráva, že mu Chandler zamítl nabídku k boji. Ty důvody jsou více osobního rázu.

„Abych k vám byl zcela upřímný, tak ačkoliv Dustina jako bojovníka naprosto uznávám, tak s ním zápasit vůbec nechci,“ pověděl „Iron“, kterému se na nedávném UFC turnaji podařilo brutálním front kickem knokautovat Tonyho Fergusona.

„Ty důvody jsou čistě osobní. Od doby, co jsem přišel do UFC, mě Dustin neustále podceňoval, znevažoval, a když jsem se s ním snažil komunikovat, tak i ignoroval. A teď, když jsem dokázal své kvality – jsem jedním z hlavních tahounů pozornosti – tak najednou mění názor a začíná se se mnou bavit?“

poirier champion

A proto se tohoto souboje tedy nedočkáme. „Já dokážu vyjít víceméně s každým, ale existují jisté hranice. Tuto pozici, ve které jsem teď, jsem si poctivě vybojoval. Nyní mám své plány a ty s Dustinem nepočítají,“ poznamenal.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.