top fight logo export web
Miesha Tate prohra ufc reakce

Miesha Tate reaguje na další prohru a oddalující se sen o zisku titulu

Miesha Tate doufala, že jí bude jedna výhra stačit k tomu, aby se probojovala až k šampionce Valentině Shevchenko. Bohužel, ani tu jednu výhru neukořistila.

Překážkou se jí stala Lauren Murphy, která je ještě o tři roky starší jak Miesha. V nitru oktagonu to však nebylo vůbec vidět. Rychlost, preciznost a razance úderů byly na straně bojovnice z Aljašky, jež si domů odnesla jednoznačnou výhru na body.

„Některé ženy dokonce platí za to, aby měly tak obrovské rty jako já,“ smála se Tate, která se danou prohru snažila brát s humorem. Její tvář dostala na pár dní nový vzhled.

„Bohužel, tohle vůbec nebyl můj fight,“ byla si vědoma toho, že to pro ni patrně znamená sbohem titulovým ambicím.

miesha tate ufc mma

Vzdávat se však nehodlá. „Pokračuji v učení a získávání zkušeností. Děkuji všem, co mě nadále podporují. Jsem požehnaná, že mám takové fanoušky,“ vzdala dík těm, kteří nad ní ještě nelámou hůl.

Miesha Tate se tedy po přesunu z bantamové do muší váhy opět zapsala na listinu poražených. Po svém návratu z důchodu z léta 2021 má  skóre 1-2, které ji nestaví do příliš výhodné pozice. Jak ovšem sama naznačila, vzdávat se ještě nehodlá, ale svou situaci určitě ještě přehodnotí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!