top fight logo export web
Miesha Tate prohra vyjadreni

Vyhrála jsem, protože jsem o třídu lepší, vymetla Murphy s Mieshou Tate

Miesha Tate neměla od první sekundy duelu žádnou šanci, ačkoliv čelila o tři roky starší soupeřce.

Lauren Murphy zametla s bývalou šampionkou a podle dvou ze tří sudích dokonce vyhrála 30-27 na body. Toto jasné hodnocení si vysloužila díky krvavým zraněním, jež způsobila na tváři své protivnice.

„Jednoznačný počin!“ měla jasno osmatřicetiletá bojovnice, která se radovala z výhry. „Jsem velmi spokojená se svým výkonem, protože jsem soupeřce nic nedovolila. Snažila se mě možná tahat na zem, ale marně!“

Miesha Tate sice prohrála, ale zároveň necítila, že by byla nějak silově přetlačena. „Měla jsem tam své slibné chvíle. Ta kola mohla jít jakýmkoliv směrem,“ myslí si. Každopádně to byl jen její názor, se kterým ne každý souhlasí.

„Nikdo nade mnou nebude dominovat a nikdo mě nestáhne na zem,“ chválila se Murphy, která žádnou pozemní hru vůbec nepřipustila. „Vyhrála jsem, protože jsem byla o třídu lepší a připravenější jak Tate. Říkám to pořád, pokud jsem zdravá, nic mě nezastaví!“

Kdo potřebuje doktora? Miesha Tate sdílela video, jak si sama vyndává stehy

Lauren Murphy tak načala novou vítěznou sérii, kterou se bude snažit co nejvíce natáhnout, aby si opět řekla o nový boj o titul. Když naposledy čelila šampionce Shevchenko, prohrála na TKO ve čtvrtém kole. Jak ale sama podotkla, v tomto duelu nebyla úplně fit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!