top fight logo export web
Mike Perry se mozna vrati do UFC

Mike Perry představil podmínky, které musí UFC splnit, pokud ho chtějí zpátky

Mike Perry cítí, že nyní Dana White hoří touhou jej povolat zpátky do UFC. Zadarmo to ale nebude.

Bojovník s přezdívkou Platinum je nyní čestným členem organizace BKFC, kde se pořádají souboje holých kloubů. Zde naposledy porazil hvězdu Bellatoru (který jej na tento zápas uvolnil) Mikea Venoma Page, čímž si vysloužil obrovské uznání.

Mike Perry tedy umí budit zájem a rozhodně disponuje nějakými kvalitami, aby mohl zářit v takovém odvětví, jako je BKFC, tedy v boxu. V MMA ovšem pohořel, což byl také hlavní důvod, proč mu Dana White ukázal dveře…

mike perry zapas
Mike Perry chce do UFC

Opravdu by ho teď chtěl zpátky?

„Podívejte se na mě. Co vidíte?“ tázal se Perry reportérů z TMZ Sports. „Já jsem pouliční gangster, mistr zábavy a hlavní tahoun pozornosti. Proč by UFC o někoho, jako jsem já, nemělo mít zájem?“

Teprve teď prý Dana White pochopil, jakou udělal chybu, když Perryho ze svých služeb propustil…

„Já a Dana White jsme se sice nerozešli ve zlém, ale přesto jsme se rozešli. Teď, když jsem pryč, si uvědomil, jak moc mu chybím a chce mě zpátky,“ líčí Perry.

„Bohužel to už nebude tak levné, jako když jsem byl v UFC prvně. Pokud mě Dana chce zpátky, musí si pořádně připlatit. Hledáte týpky, kteří vám zajistí show? To jsem já. Ale musíte cálovat. Vím, že mě fanoušci chtějí vidět, takže se jim to vrátí zpátky, ale teď mi musí nabídnout takovou částku, která pro mě bude dostatečně lákavá, abych se vrátil,“ sdělil Platinum svou hlavní podmínku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!