top fight logo export web
jiri prochazka fight titul ufc

MMA elita: Procházka je maniak, Teixeira jiu-jitsu specialista a stroj!

V sobotu v noci se Česká republika dočká historické události, o které se nám před několika lety ani nesnilo.

Souboj o titul šampiona navíc v extrémně sledované divizi do třiadevadesáti kilogramů bude mít domácí zastoupení, navíc Jiří Procházka nastupuje v pozici lehkého favorita! O tom ostatně kromě kurzů svědčí i názory mnoha osobností pohybujících se ve světě MMA.

„Myslím, že to dá můj kamarád Jiří Procházka. Znám ho z tréninku, mám ho rád a vím, jak je extrémně nepředvídatelný, hlavně v postoji. Je strašně těžké se na něj připravit, a proto věřím, že to zvládne,“ podělil se o názor Jack Hermansson, který se s Jirkou zná ze společného působení v Allstars Training Center.

„Podle mě vyhraje Procházka, je to absolutní zvíře. Glover toho sice má hodně za sebou, je zkušený, ale stejně věřím Jiřímu,“ přidal se na stranu českého borce i šampion pérové váhy Alexandr Volkanovski.

„Respektuji Gloverovu bohatou kariéru, i to co dokázal, ale myslím si, že tentokrát vyhraje dravé mládí. Gloverovi se asi nepovede zopakovat výsledek proti Blachowiczovi a novým šampionem se stane Jiří Procházka,“ nabídl příjemnou predikci i Kevin Lee, který se svého času pohyboval v top 5 žebříčku lehké váhy.

Jan Blachowicz: Procházka prohraje

Opačný názor má poslední Teixeirův soupeř a bývalý šampion Jan Blachowicz. Ten ostatně ani nemůže hovořit jinak, protože se s Gloverem dohadoval na případné odvetě již zhruba před měsícem a samozřejmě chce, aby měla titulový náboj.

„V tomhle zápase se může stát všechno, ale pravděpodobně bude Teixeira zápasit podobně jako se mnou. Vítězství mu přeju, abych sním mohl bojovat o pás a vzít si ho zpět,“ vyjádřil se Janek, který k odvetě udělal důležitý krok výhrou nad Rakicem.

Srbský bojovník se také postavil na stranu aktuálního šampiona, což se po trashtalku dalo očekávat.

„Bude to dobrý zápas, ale nemyslím si, že je Jiří favoritem. Gloverovi je sice dvaačtyřicet let, ale to vůbec nemusí hrát roli. Je to šampion, jde stále dopředu a hrozně toho vydrží. Zvládne přijmout rány i od Procházky a ve wrestlingu i grapplingu je mnohem lepší. Tímto způsobem může vyhrát,“ předpovídá úspěšnou obhajobu momentálně zraněný Rakic.

Do zápasu zbývá posledních pár dní a vzhledem k mentální síle obou bojovníků nám asi příliš nenapoví ani předzápasové staredowny a vážení.

Bude zajímavé sledovat, na čí straně bude publikum v Singapuru, protože za Gloverem je fantastický příběh o nezdolné vůli a Jiří je v Asii ohromně populární díky svému pokornému přístupu a fantastickému účinkování v Rizinu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!