top fight logo export web
Jan Blachowicz duchod

Od začátku zápasu jsem neviděl na jedno oko, o to víc mě ta výhra těší, povídá Blachowicz

Jan Blachowicz se dostal zpátky do té užší titulové konverzace a může za to i výhra nad Rakičem, kterou by mnozí nazvali šťastnou. On ovšem tvrdí, že si ji právem zasloužil.

Mnozí to možná ani nepostřehli, ale hned při začátku duelu došlo k události, která ovlivnila Janovo zorné pole. Jeden Rakičův úder polskému fighterovi doletěl do oblasti oka a zapříčinil dočasnou ztrátu zraku.

„Tak moc jsem chtěl do toho zápasu dobře vstoupit a nepohlídal jsem si hned jeden z prvních úderů. Bohužel pro mě, okamžitě jsem přišel o jedno oko, nic jsem na něj neviděl. Bylo to kvůli krvi, která se mi tam nalila. Neustále jsem se ji snažil otírat, ale nepomohlo to,“ prozradil Blachowicz v pořadu The MMA Hour.

Jan Blachowicz ko

„V pauze po prvním kole jsem se bál, že mě doktor nepustí dále. Když jsem se mu podíval do tváře, nevěstil jsem z jeho pohledu nic dobrého. Nakonec mě sice pustil, ale já kvůli tomu musel pozměnit taktiku, abych na to místo nedostal další ránu, aby se to případně ještě nezhoršilo,“ pověděl.

„V samotném závěru ovšem rozhodlo to, jaký je mezi mnou a Rakičem rozdíl. Já jsem mnohem více zocelený. Stejně jako on mi zranil oko, já jemu zranil nohu. S nepříznivými situacemi se dokážu lépe vypořádat, nevzdávám se. O to více mě těší tahle výhra, jelikož je symbolem mé odvahy,“ vyjádřil Blachowicz své nadšení.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.