top fight logo export web
nick diaz mma ufc navrat

Motivace před návratem? Jedině proti šampionovi, ostatní mě nezajímají, hovoří Nick Diaz

Nick Diaz se stále hodlá do UFC vrátit koncem roku, ale chce, aby to bylo pouze proti jednomu specifickému soupeři.

Osmatřicetiletý kalifornský rváč je toho názoru, že by mu jeho slavná minulost mohla vynést okamžitou účast v boji o titul. To je jediný zápas, který ho momentálně motivuje trénovat, o ostatní nejeví zájem.

„Přeskočme všechny ty sračky. Nepotřebuji a nechci se do klece vracet, jen aby mi nakopal prdel nějaký hladový mladý kluk… A to není kvůli tomu, že bych ho nedokázal porazit, to je prostě proto, že nemám motivaci čelit tomu, koho neznám a kdo mě nezajímá,“ promluvil Diaz pro TMZ Sports.

nick diaz ufc navrat

„Už fight s Robbiem (Lawlerem) byla pitomost. Ten, kdo tohle vymyslel, je idiot. Nač mi nějaký takový fight? Já se vrátil kvůli velkým věcem. Pokud mám bojovat, nechť je to o titul,“ přiblížil svůj záměr.

Znamená to tedy, že kdyby UFC jeho nárok odmítlo, tak se nevrátí? Tohle přesně řečeno nebylo, ačkoliv to z Diazova proslovu tak trochu vyznělo.

Každopádně, pokud šampionem zůstane Kamaru Usman, mohlo by se na Nicka usmát štěstí. Nigerijská noční můra, která vládne velterové váze UFC, už několikrát uvedla, že velmi ráda dá takové legendě šanci. A je jí naprosto jedno, zdali přitom bude bránit svůj mistrovský pás.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!