top fight logo export web
marlon vera zapas ufc

Myslím, že jsem ukázal, čeho jsem schopen, chválí se Vera a ukázal si i na dalšího soupeře

Železo se má kout, dokud je žhavé, a i Marlon Vera se plánuje udržet v horkém pracovním nasazení, na jehož cíli by mohl být i titul šampiona.

Devětadvacetiletý ekvádorský bijec si na právě proběhnuvším turnaji UFC on ESPN 35 hravě a pro oko diváka velmi atraktivně poradil s Robem Fontem, jehož po dominantním výkonu a mnoha snahách o ukončení udolal na body.

Marlon Vera může po tomto představení očekávat jednoznačný skok mezi nejlepší pětku divize bantamové váhy a zde už se mu otevřou velké možnosti. Tou první může být odveta s Josém Aldem, o kterou Chito sám teď velmi stojí.

„Myslím si, že jsem proti Fontovi ukázal, čeho jsem schopen. Konečně je všem jasné, že se se mnou musí počítat,“ chválil se ekvádorský bijec, jenž nyní završil sérii tří výher.

„Rád bych si teď řekl o odvetu s Aldem, aby se rozhodlo, kdo z nás dvou je k tomu titulu skutečně blíže. A tentokrát to musí být na pět kol,“ dožaduje se.

„Když jsme se totiž střetli naposledy, tak Aldo pět kol zamítl, šli jsme tedy jen na tři a tam mu přálo větší štěstí. Garantuji vám, že jak se ale dočkáme celého představení i s mistrovskou nadstavbou, tak stoprocentně vyhraju!“ věří si Vera.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.