top fight logo export web
Paddy Pimblett Conor mcGregor

Nabírám váhu, abych se střetl s McGregorem, směje se Pimblett. Ira by prý porazil

Tak proto nabral Paddy tolik kilo navíc, hodlá totiž přejít za McGregorem do veltru a udělat s ním největší money fight všech dob.

„Všichni chtějí McGregora.“ To je motto, které prostě ani po letech nepřestane platit, a to se Conorovi nemusí zrovna výkonnostně dařit.

Ani Paddy Pimblett není výjimkou. Ačkoliv sám o sobě už kdysi řekl, že je stejně slavný jako Notorious, ne-li dokonce ještě víc, tak si pořád přeje Ira vyzvat k několikamilionové taneční kreaci.

„Lidé se mě pořád ptají, proč jsem přibral tolik kilo. Odpovědi jsou na to ve skutečnosti dvě. Zaprvé hodně rád jím a zadruhé hodlám vyzvat McGregora, když už tedy nejspíš přechází do veltru,“ smál se Paddy.

„Nicméně teď vážně… Kdo v UFC by si s Conorem nepřál bojovat? Vážně byste na celé soupisce nenašli člověka, který by řekl jasné ne. I já se s ním chci utkat ještě předtím, než odejde do důchodu,“ odhalil.

„Ve své hlavě jsem si ten scénář už několikrát přehrával. Já a on na Anfieldu (fotbalový stadion Liverpoolu). Bude to ten největší money fight celého roku a možná i všech dob,“ žije tak trochu v oblacích.

„Něco dáme na charitu, uděláme z toho dobrou věc. Každopádně už teď vím, že McGregora porazím. Já se mohu jedině zlepšovat, zatímco on půjde již jen dolů. Proto ten fight musíme naplánovat co nejdříve, dokud to ještě může být jakžtakž vyrovnané,“ prohlásil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.