top fight logo export web
Khamzat Chimaev Dana White

Nate Diaz může zůstat v UFC a klidně i bojovat o pás, připouští Dana White

Dana White stále věří, že Nate Diaz neřekne 10. září v UFC své poslední slovo. Stačí, aby porazil Khamzata, a otevřou se mu možnosti, o kterých se mu ani nesnilo.

Nate Diaz to má jen jeden zápas do konce své aktivní smlouvy v UFC. Dana White si je toho moc dobře vědom a nerad by svůj finanční klenot ztratil. Proto kalifornskému bijci neustále navrhuje prodloužení.

„Znáte ho, s Natem je obtížné jednat, ale on sám má mysl válečníka a nikdy se jen tak nevzdá. Věřím tomu, že potřebuje jen tu správnou motivaci,“ uvedla hlava MMA Ligy mistrů v interview pro Yahoo Sports.

„Je pravda, že Diaz zatím novou smlouvu nepodepsal, ale pokud porazí Chimaeva, zařadí ho to do užší listiny boje o titul. A to je už je sakra velké lákadlo,“ myslí si.

„Nateův konec v UFC tedy stále není jistý. Pokud vyhraje, hodně věcí se pro něj změní. Proto nepochybuji, že by do toho zápasu s Khamzatem nedal všechno,“ dodal.

Paddy Pimblett Khamzat Chimaev

Prezident UFC si tedy nechává vrátka otevřená pro všechny možné scénáře. Samozřejmě se v drtivém množství případů sází na Chimaeva, ale kdyby přeci jen Whiteův nový kůň prohrál, mohl by ztratit na svém zlatém lesku. A to by se pak odrazilo na výdělcích organizace.

A jak sám White nedávno uvedl, Nate Diaz si poručil duel s šampionem Usmanem. Tohoto soupeře mu je ochotný dát, když si ho zaslouží.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!