top fight logo export web
Bagarova Muradov rozchod

Nechápu, proč se řeším jenom já, za chybu ve vztahu mohou oba, brání se Muradov před kritikou

Co se Makhmud Muradov rozešel s Monikou Bagárovou, schytává to na sociálních sítích ze všech stran. Může to ovlivnit i jeho přípravu na zápas v UFC?

Mach má nyní slibně rozjetou kariéru v UFC, a i když minulý zápas prohrál, stále jeho bilance v této organizaci činí 3-1. Příští výsledek pro jeho další vzestup je tedy velmi důležitý.

„Misha Cirkunov je dobrý fighter i dobrý wrestler. Jak lidé říkají, že nemám kvalitní zem, tak tohle pro mě bude velká zkouška. Musím to dokázat sám sobě a vyhrát,“ okomentoval svůj další souboj Muradov.

Přípravu mu ovšem ztěžuje neutichající kritika ze sociálních sítích. Dle fanoušků je prý hlavním viníkem rozchodu se zpěvačkou Monikou Bagárovou.

Makhmud Muradov a jeho rozchod s Monikou Bagárovou

„Mně je to jedno, co si o mně lidé myslí, co o mně píší, nebo říkají. Mě jejich názor vůbec nezajímá. Důležité pro mě je jen to, že mám zdravou dceru a zbytek je mi šumafuk. Každý ať si myslí, co chce. Já vím pravdu. Nikoho jsem neopustil, nenechal. Všechno se stalo, jak se stalo,“ prohlásil emotivně rozladěný uzbecký bojovník.

„Je to život. Každý den se někdo rozejde, někdo sejde, ale řeším se já. Za konec vztahu vždycky mohou oba. Netvrdím, že jsem ideální člověk. Nejsem anděl, ani Monika není. Ale jsem moc rád, že s ní mám dceru a že ji opravdu mám konkrétně s ní,“ řekl v rozhovoru pro extra.cz.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.