top fight logo export web
Chandler Oliveira

Nejlepší lehká váha celé historie? Oliveira k tomu musí porazit ještě tyto soupeře, tvrdí Bisping

Michael Bisping je přesvědčený, že se Charles Oliveira může stát ještě větší hvězdou lehké váhy, než kdy byl Khabib Nurmagomedov.

Již tu kolovaly názory, že než se zde najde člověk, který by měl Khabiba překonat, potrvá možná až desítky let. Ironie osudu byla v tomto případě ale velmi silná, v podstatě stačil ani ne rok a už tu máme bojovníka, který by ho mohl překonat.

Šampion Charles Oliveira se nese na vlně deseti výher v řadě, na dorovnání rekordu ruského Orla mu chybí jen další tři. Teď navíc bude bojovat s nepříjemným Justinem Gaethjem, kterého Nurmagomedov také porazil.

„Charles už porazil Dustina Poiriera a Michaela Chandlera. Pokud teď dá ještě Justina Gaethjeho a Conora McGregora, tak se naprosto dorovná Khabibovi,“ věří bývalý šampion střední váhy Michael Bisping.

„Už mu stačí opravdu jen tito dva soupeři a Charles s Khabibem by se dali řadit do stejné roviny. Pokud by se ale Charles chtěl stát úplně tou nejlepší lehkou vahou, tak musí porazit ještě Islama Makhacheva, který je takovou Khabibovou kopií. Pak se z něho stane opravdový GOAT a nikdo o tom nebude pochybovat,“ má jasno Bisping.

Někteří lidé z averze vůči Nurmagomedovovi řadí Oliveiru z toho historického hlediska výše už teď. Faktem ovšem je, že mu ještě něco málo chybí, aby ty misky vah vyvážil. Dlouho to ale trvat nemusí.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.