top fight logo export web
Kdo říká pravdu? Jon Jones se opět ohradil proti „lživému“ Danu Whiteovi

Nejlepší MMA zápasník všech dob? Už brzy bude Jones sesazen z trůnu, tvrdí Dana White

Doposud Dana White za historicky nejlepšího MMA bojovníka planety označoval Jona Jonese. To by se ale už velmi brzo mohlo změnit.

Zní to skoro až neuvěřitelně, protože ho spousta lidí ještě nedávno celkem podceňovala, avšak Kamaru Usman je dnes už jen jednu jedinou výhru od toho, aby vyrovnal famózní šestnáctizápasovou výherní sérii, které kdysi dosáhl slavný Brazilec Anderson Silva.

Pokud se mu to podaří, a bookmakeři věří, že ano, i Dana White přehodnotí historický žebříček nejlepších MMA bojovníků planety.

„Stále považuji Jona Jonese za toho absolutně nejlepšího ze všech, ovšem pomalu bychom už měli začít mluvit o Kamaru Usmanovi. Chybí mu jen jedna výhra a vyrovná historický rekord Andersona Silvy. V tomto směru už dávno překonal Jona Jonese i Georgese St.Pierra. Pokud teď Kamaru porazí i Leona Edwardse, bude mít šestnáct výher v UFC v řadě a bude na stejné úrovni jako Silva,“ řekl White na tiskové konferenci.

„Kamaru je už teď historicky nejlepší velterovou vahou planety. Jeho zápasy jsou přesvědčivé a všechny soupeře ničí. Colby Covington je druhý nejlepší veltr současnosti a Kamaru ho porazil rovnou dvakrát. Takovýto počin nelze přehlédnout. Opravdu je na čase, aby tomuto člověku lidé začali vzdávat hold, který mu právem náleží, jelikož to už brzy může být historicky nejlepší zápasník všech dob,“ završil White svou výpověď.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.