top fight logo export web
Volkanovski Chan Sung Jung tip

Nekonči kariéru. Kdybych nedal tebe, tak by tu bídu dostal někdo jiný, utěšuje Volkanovski Junga

Alexander Volkanovski je zarmoucen zprávou, že Korejská Zombie po prohře s ním uvažuje o konci kariéry.

Stalo se tak na turnaji UFC 273, jehož hlavní náplň obstaraly dvě pérové váhy. Šampion Volkanovski ovšem znovu ukázal svou dominanci, když svého vyzývatele Chan Sung Junga ve čtyřech kolech jasně přejel.

„Kdykoliv prohraju zápas podobným způsobem, přemýšlím nad tím, zdali má ještě cenu pokračovat. Ačkoliv zatím neznám odpověď, jelikož mi teprve čas napoví, tak si musím upřímně a zklamaně přiznat, že tohle je pro mě konec mým titulovým snažením,“ hlesl po prohře Jung.

„Cítím, že se už nikdy nestanu šampionem, což mě ubíjí a nutí mě to pokládat si otázku, zdali má ještě cenu pokračovat. Nevím, jestli se mi chce ještě bojovat. Jak jsem řekl, čas napoví…,“ přidal.

Podobná slova ale šampiona Volkanovskiho zarmoutila. „Cítím se kvůli tomu špatně, jelikož na tom mám svůj podíl. Přeju si, aby Jung pochopil, že stejný výsledek by čekal na jakéhokoliv jiného soupeře, který by mi té noci čelil. Kdybych neporazil jeho, tak by tu bídu dostal někdo jiný,“ pověděl.

„Zombie je stále skvělý zápasník a podle mě by vůbec končit neměl. Až se znovu postaví proti jinému soupeři, tak opět zazáří, tím jsem si jistý. Potíž je jenom v tom, že já jsem na tuhle kategorii příliš dobrý,“ pochválil se v UFC doposud neporažený zápasník.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.