Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Neumím si představit, že bych Ganea neudolal na KO, říká Predátor z těžké váhy
Francis Ngannou Ciryl Gane

Neumím si představit, že bych Ganea neudolal na KO, říká Predátor z těžké váhy

Ujistěte se, že vám příští víkend v televizi poběží turnaj UFC 270, k vidění totiž bude jedna z nejlepších těžkotonážních bitev všech dob.

Francis Ngannou a Ciryl Gane jsou momentálně těmi největšími a nejkvalitnějšími hrozbami, které nám jenom může nejvyšší váhová divize nabídnout.

Gane bude sice zařazen do vyzývatelského rohu, ale zato ještě ve své kariéře nepoznal žádnou porážku. A díky tomu se stal i papírovým favoritem, o kterém se začalo mluvit, že bude šampionův kryptonit.

Podobná tvrzení a spekulace se na Predátora jenom valí, že on sám jich má už dost. Když mu to tedy bylo připomenuto posledně, konverzaci utnul jasnou a stručnou větou: „Vyhraju na KO!“

Jak k tomu dojde, to zatím neví, je si ale jistý, že přijde brzy. „KO přijde vždy, když to člověk nejméně čeká. Pokud mě nyní Ciryl podceňuje, bude tedy výhoda na mé straně, protože se ho jistě budu snažit ukončit,“ řekl Ngannou pro TMZ Sports.

„Skutečně si neumím představit, že by tento zápas došel na body. Gane se nevěnuje MMA zase tak dlouho, a i když tu má mezi těžkými vahami nejlepší pohyb, byl by v tom čert, abych ho neukončil nejdéle do druhého kola,“ dodal nabuzený Predátor.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin