top fight logo export web
amanda nunes penna zapas

Nunes: Teď už nikdo nemůže pochybovat, že jsem v prvním zápase byla zraněná

Amanda Nunes se znovu stala šampionkou bantamové váhy. Opětovný vzestup na vrchol si údajně vychutnávala plnými doušky.

Brazilská lvice dokázala zvrátit svůj původní neúspěch, když nyní o víkendu doslova vymazala Juliannu Penu. Tu rovnou třikrát poslala na žíněnku, kompletně změnila vizáž její tváře, ale přesto ji nedokázala ukončit… To bylo údajně naschvál.

„Zcela cíleně jsem si s Juliannou dala pět kol. Mohla jsem ji ukončit prakticky kdykoliv, příležitostí k tomu bylo dost. Já ovšem chtěla ukázat, že jsem celkově lepší a komplexnější zápasnicí,“ uvedla staronová vládkyně bantamu po svém vítězném tažení.

„Teď už o mně lidé nemohou pochybovat. Potvrdila jsem, že když mě Julianna poprvé porazila, šlo jen o šťastnou náhodu. Vstupovala jsem do boje se zraněním, kterému jsem měla věnovat vyšší pozornost. Teď jsem ale byla fit a kompletně jsem ten duel ovládla. Tady je vidět, jaký rozdíl dělá handicap v podobě zraněného kolena,“ řekla.

Amanda Nunes prohra ufc 269

Nunes se tedy opět stala královnou a místo toho, aby soupeřce vzdala hold, tak ji v podstatě zostudila. Jako by respekt mezi nimi ani žádný nepanoval.

„Julianna se předtím chvástala, jak mě porazila a že má lepší postoj. Proto jsem jí dala příležitost to opět dokázat. Dala jsem jí prostor ukázat, co v ní je. Ani jednou mě však nepřesvědčila,“ dodala Nunes, která o sobě tvrdí, že je nejlepší MMA zápasnicí všech dob.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!