top fight logo export web
jiri prochazka pozvanka ufc

O Procházku je velký zájem. Šéf UFC si ho zve do kanceláře. Vidět ho chce i McGregor

Jiří Procházka se během tří zápasů stihl propracovat k titulu šampiona a uhranul tím celý svět. Dana White s ním teď chce jednat o nové smlouvě a setkání s ním si poručil i Conor McGregor.

Příští týden se budou dít velké věci. Věhlasný český samuraj opět naskočí do letadla a tentokrát poletí směr Las Vegas, kde ho bude čekat vřelé přivítání z řad vedení organizace.

Dana White Jirku pozval do své kancléře, aby přiletěl do Las Vegas. Jde o krok vstřícnosti, slušnosti. Jirka má nyní už pozornost hlavní hvězdy. Prezident organizace se s ním chce osobě potkat. Samozřejmě se už potkali, podali si ruce, ale že by spolu třeba třicet minut mluvili, to se ještě nestalo,“ prozradil Jirkův marketingový partner Matěj Kretík.

Řešit se bude i nový kontrakt a lepší podmínky

„Nová smlouva ještě není, celý kontrakt byl do titulového zápasu, ten jsme zvládli za tři zápasy, jinak byla smlouva na šest do tituláku, my to dali za tři. Teď je na čase vyjednávat o nové. Něco se asi podepíše těsně před zápasem. Asi na každý zápas bychom to mohli podepisovat,“ potvrdil sám Procházka.

jiri prochazka obhajoba souperi

Teď ho navíc čeká i setkání se zajímavými lidmi

„Co nás těší, je zajímavý a krutý, Conor McGregor nás chce potkat. I on projevil zájem, ať Jirka přiletí do Vegas, on tam bude, Israel Adesanya ho chce také vidět. Příští týden máme letět na týden na mediální trip, kde by měly proběhnout také různé schůzky, například s novými sponzory,“ vrátil se ke slovu Matěj Kretík, jehož citoval server kaocko.

„Jsem zvědavý na McGregora, jaký to je člověk. On má energii, ale nechci ji úplně přijímat. Ale jsem na něj zvědavý,“ připustil čerstvý šampion z divize do devadesáti tří kilogramů.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.